İletişim Hattı +90 (272) 512 51 39
Haberler

SANDIKLI TİCARET VE SANAYİ ODASI SEÇİMLERİ TAMAMLANDI. Bekir ÇETİN Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

  • 05.10.2022
  • sandiklitso

SANDIKLI TİCARET VE SANAYİ ODASI SEÇİMLERİ TAMAMLANDI
Bekir ÇETİN Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
1 Ekim 2022 Cumartesi günü Sandıklı Ticaret ve Sanayi odası Meslek Komitesi ve Meclis Üyeleri seçiminde Oda Meclisine seçilen üyeler arasında, yargı gözetiminde, 5 Ekim 2022 Çarşamba günü yapılan seçim sonucu, Bekir ÇETİN Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.
Seçim sonrası Devir teslim töreni yapıldı.
1999 – 2004 , 2009-2022 yıllarında Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, 2004-2009 yıllarında ise Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcılığı olmak üzere 23 yıldır Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticiliği yapan Başkan Mustafa ÖZER; kendi istek ve arzumla görevi genç arkadaşımız Bekir ÇETİN’e devrediyorum. Bekir ÇETİN, yaklaşık 10 yıldır Ticaret ve Sanayi Odamızın meclisinde yer almaktadır. Sandıklı’mızın bilinen güvenilir iş adamlarından biridir. Yeni dönemle beraber sadece Bekir ÇETİN değil, başka genç arkadaşlarımız da Ticaret ve Sanayi Odamızın yönetiminde ve meclisinde görev aldılar. Tecrübeli abileri ile beraber, hem odamıza hem de ilçemize en iyi hizmeti vereceklerinden şüphem yok. Gönül rahatlığı ile görevi kendilerine devrediyorum, dedi.
Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Başkalığına seçilen Bekir ÇETİN, inşallah büyüklerimizin güvenini boşa çıkarmayız. Amacımız hem odamızın hizmet kalitesini arttırmak, hem de üyelerimizin ticaretinde yeni imkanları keşfetmelerine yardımcı olmaktır. Lokomotif sektörümüz olan seralardaki domates üretiminin doğrudan ihracatı için çalışmalar yapmak istiyoruz. Sandıklı tarımında patates önemli bir yerde bulunmakta. Sadece patates üretmiyoruz, üretilen patatesi işleyen fabrikalarımız da bulunmakta. Patates ve ürünlerinin de satış alanını genişletmek arzusundayız. Bütün düşüncemiz Sandıklı ekonomisinin gelişmesine yardımcı olmaktadır Öncelikle odamızın Akreditasyon sürecini tamamlayarak TOBB Akreditasyon sistemine dahil olmayı planlıyoruz. Bilgi-görgü ve birikimimizin artması için KOSGEB ve başka destekli Yurt Dışı gezileri ve Yurt İçi fuar katılımları için çalışmalar gerçekleştireceğiz. Ayrıca taleplere göre odamız üyesi firmalarımızın kurumsallaşması, firma sahipleri, yetkilileri ve çalışanlarının kişisel gelişimleri için eğitimler yapacağız. Buna benzer birçok faaliyetimiz olacak. Ama hepsinden daha önemlisi, üyelerimize verdiğimiz hizmet kalitesini koruyarak daha iyi seviyelere getirmek için çaba göstereceğiz. Hizmetlerimizi Mustafa ÖZER Başkanımın döneminde olduğu gibi, üyelerimize ekstra yükler getirmeden asgari şartlarda sunmaya devam edeceğiz. Tüm meclis üyelerimizle birlikte, birlik-beraberlik içinde bir dönemi geçireceğimize inanıyorum.
Mustafa ÖZER Başkanımıza da, hem odamıza hem de Sandıklımıza verdiği hizmetlerden dolayı da teşekkür ediyorum. O artık Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odamızın Onursal Başkanı. O’nun tecrübelerine daima ihtiyacımız olacak. Beraber çalışmaya devam edeceğiz. Diyerek konuşmasını tamamladı.
  • SANDIKLI TİCARET VE SANAYİ ODASI SEÇİMLERİ TAMAMLANDI. Bekir ÇETİN Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı oldu.
  • SANDIKLI TİCARET VE SANAYİ ODASI SEÇİMLERİ TAMAMLANDI. Bekir ÇETİN Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi