İletişim Hattı +90 (272) 512 51 39
Haberler

BURSA 6. ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI

  • 10.11.2022
  • sandiklitso

-----

Değerli Üyelerimiz,

23 – 26 Kasım 2022 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde BURSA 6. ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI düzenlenecektir.  

Ülkemizin neredeyse tüm ocaklarından çıkarılan yüzlerce yeni renkte, binlerce a kalitede 2.200 blok mermer, ocaklardan çıkarıldıkları halleri ile 7 ayrı salon ve açık sergileme alanından oluşan 50 bin m2’lik fuarda yer alacak. Doğal taş sektöründe faaliyet gösteren 185 firmanın yer aldığı 50 bin ton ile sektörün en ağır buluşması, 50’nin üzerinde ülkeden gelmesi hedeflenen iş insanlarını ağırlayarak sektör ticaretine ivme katacak. Önceki yıllardaki gibi kritik iş bağlantılarına sahne olacak bu fuar ayrıca, zengin mermer yataklarının olduğu ülkemiz için önemli ihracat geliri fırsatları sunuyor.

Fuarı ziyaret etmek isterseniz danışmada SIRA BEKLEMEMEK için ONLINE KAYIT yaptırmanız gerekiyor.  Aşağıdaki linkte bulunan formu doldurabilirsiniz.


https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2996


Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi