İletişim Hattı +90 (272) 512 51 39
Haberler

SANDIKLI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

  • 20.06.2023
  • sandiklitso
Sandıklı Belediyesi ve Sandıklı Gençlik Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği Voleybol Turnuvası 19 Haziran 2023 Pazartesi Günü başladı. odamız tarafından da 1 takım ile katılım sağlanan turnuvada,. 16 takımın 4 grupta mücadele edecek. Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası A grubunda yer aldığı turnuva maçları Sandıklı Kapalı spor salonunda 19 Haziran tarihinde başladı.
Açılış maçında Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası ile Yıldız gücü takımları karşılaştı. Karşılaşmayı Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası 2-0 kazandı. Turnuvada grup aşamasında 2 set alan takımlar maçı galibiyetle tamamlayacak. Daha sonra her grupta ilk 2 sırada yer alan 8 takım çapraz eşleşmeler ile karşılaşarak çeyrek-yarı ve final müsabakalarını tek maç eleme şeklinde oynayacaklar.
Turnuva ile ilgili görüşlerini bildiren Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir ÇETİN; ilçemizde yapılan ve her yaştan kadın-erkek sporcularımızın katıldığı bu turnuvada yer almaktan dolayı mutluyuz. Centilmence geçen, oynayanların ve izleyenlerin keyif aldığı bir turnuva olmasını temenni ediyorum, dedi. 
Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası olarak başarılar dileriz.
  • SANDIKLI VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi