İletişim Hattı +90 (272) 512 51 39
Haberler

SANDIKLI TSO 'DA KOBİ'LER İÇİN YEŞİL DÖNÜŞÜM TANITIMI YAPILDI

  • 26.12.2023
  • sandiklitso
Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısında, KOSGEB'in Yeşil Sanayi Destek Programı hakkında bilgiler verildi. Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  Halil Dikmen'in Katılımlarıyla  KOSGEB Afyonkarahisar İl Müdürü Ayşe Yeşim ÇEPNİ katılırken,  KOBİ statüsündeki Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası üyesi katılım sağladı.
Yeşil Sanayi Destek Programı ve KOSGEB'in diğer hizmetleri hakkında katılımcılara bilgiler aktaran İl Müdürü ÇEPNİ, üyelerin program hakkındaki sorularını da yanıtladı.
KOSGEB tarafından yapılan sunumda, sanayi KOBİ'lerinin güneş enerjisi yatırımlarının desteklenmesi proje teklif çağrısı ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin güneş enerjisi yatırımlarına 14 milyon TL'ye kadar. Sanayide temiz ve döngüsel ekonomi proje teklif çağrısı ile de enerji, su ve hammadde verimliliği, sürdürülebilir ve iklime dayanıklı atık geri dönüşümü, endüstriyel simbiyoz ve döngüsel ekonomi konu başlıklarında hazırlayacakları projelere 4 milyon TL'ye kadar destek sağlanacağını belirtildi.


  • SANDIKLI TSO 'DA KOBİ'LER İÇİN YEŞİL DÖNÜŞÜM TANITIMI YAPILDI

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi