İletişim Hattı +90 (272) 512 51 39
Haberler

Ziraat Bankası ile Başak Kart Tedarik Zinciri Sözleşmesi İmzalandı

  • 14.02.2022
  • alibalaban
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ziraat Bankası güçlerini birleştiriyor, tedarik zinciri finansmanı kolaylaşıyor. 
Alıcı ve satıcı arasında Güvenli Ticaret Sistemi kurmayı sağlayan “Bankkart Başak” ile üyelerimiz alımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanacak. 
Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin güvenli bir ticari zeminde faaliyet göstermesi için Ziraat Bankası’yla, “Bankkart Başak” uygulaması protokolünü imzaladı. 
Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odasında imzalanan protokol törenine; odamız başkanı Mustafa ÖZER ve Ziraat Bankası Sandıklı Şube Müdürü Fatih KARALAR katıldı. 
Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ÖZER’in oda adına imzaladığı protokole göre; Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı üyeler, Ziraat Bankası’nın “Bankkart Başak” uygulamasının sağladığı imkanlardan yararlanabilecek. 
Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, protokolle kurulan Güvenli Ticaret Sistemi sayesinde, alım ve satımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından faydalanacak. 
Çek ve senet gibi evrak takibini gerektiren işlemleri ortadan kaldıran uygulama, tek seferde ve taksitli ödeme imkanları da beraberinde getiriyor. Alıcı ve satıcılar vade ve alacak takibi gibi konulara takılmadan, tüm takip işlemlerini Bankkart POS’yla çözümleyebiliyorlar. 
Bankkart Başak uygulamasının Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri için önemli bir avantaj olacağını belirten Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ÖZER, “Ziraat Bankası’yla önemli bir protokol imzaladık. Bankkart Başak uygulaması, odamız ve ilçemiz için önemli yararları beraberinde getirecektir. Protokolün hazırlanmasında ve bu aşamaya gelmesinde emeği olanlara teşekkür ediyorum. Uygulamanın odamız ve ilçemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
  • Ziraat Bankası ile Başak Kart Tedarik Zinciri Sözleşmesi İmzalandı

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi