İletişim Hattı +90 (272) 512 51 39
Haberler

KOSGEB Hızlı Destek Programının 4. Döneminde Süreler Uzatıldı

  • 24.08.2022
  • sandiklitso

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı - KOSGEB tarafından Covid – 19 salgınından etkilenen mikro ve küçük işletmelere (MKİ) yönelik olarak hazırlanan “Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı”nın 1 Temmuz 2022 tarihinde ilan edilen 4. döneminde süre uzatımına gidildi.

KOSGEB tarafından yapılan açıklamada Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı kapsamındaki mevcut başvuruların seyri ve döviz kurlarındaki artışın dış kaynaklı proje bütçesini TL bazında artırıyor olması hususları dikkate alınarak, Başkanlık tarafından dördüncü başvuru dönemine ilişkin Başvuru ve Uygulama İşlemleri Takviminin revize edildiği belirtildi.
Programın dördüncü başvuru döneminde program başvurusu son tarihi 10 Ekim 2022’ye, işletmeler tarafından ödeme talep edilebilecek son tarih 28 Kasım 2022’ye ötelendi.
İlgililer bu değişikliğin gerektirdiği diğer takvimsel revizyonlara haberimiz ekinde yer alan Başvuru ve Uygulama İşlemleri Takviminden ulaşabilirler.

Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Bilgilendirme Sayfası için tıklayınız

Ödeme Talep Formu doldurulmasına ilişkin kılavuza ulaşmak için tıklayınız
  • KOSGEB Hızlı Destek Programının 4. Döneminde Süreler Uzatıldı

Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi